Yemek Sepeti отзывы

Плохой  1.0   1 отзыв


написать отзыв Задать вопрос
Превосходный
0%
Хороший
0%
Средний
0%
Посредственный
0%
Плохой
100%

SPONSORED

Güvenilir değiller!

Yemeksepeti aracılığı ile sipariş verdim. İlk başta her şey yolunda gitti, siparişim geldi ama o da ne? Siparişim yanmış, tabii ki olabilir. Bunu anlayış ile karşılayıp firmaya bildirdim. Değişim sağlayacaklarını söylediler. Buraya kadar da normal. 2 kere sipariş durumunu sorguladım. İki kere de restoranın yoğun olduğu söylendi. 3. kez sordum - evet 3 kere sordum ve 10 dakika ara ile - 3. sorgulamamın ardından restoran yetkilisi daha yeni bildirdiklerini ve siparişimi 5 dakika da elime getirceklerini söylediler ve dedikleri gibi yaptılar. Bu durumu bildirince böyle bir şeyin olamayacağını söyleyip suçu bana yıkmaya çalıştılar. Bu esnada ısrar edince restoran ile görüşüp hatalarını kabul ettiler ve tatlı ikramı yapacaklarını söylediler. Yemeksepeti'ne tekrar güvenerek siparişimin getirilmesini istedim. O da ne siparişim geldiğinde yine dedikleri olmadı. Bu durumu operatörleri Umur Bey'e sorguladığımda sorguladığını söyleyip geri dönüş yapmadan görüşmem sonlandırıldı. Kesinlikle direk restoran ile iletişime geçmenizi öneriyorum!

Buyrun son konuşma: http://oi65.tinypic.com/rlvtom.jpg
Воскресенье, Август 28, 2016
Распределение рейтинга
Превосходный
0%
Хороший
0%
Средний
0%
Посредственный
0%
Плохой
100%
Название предприятия:
Yemek Sepeti
О Yemek Sepeti
Yemeksepeti.com, Türkiye'de hizmet veren çevrimiçi yemek sipariş sitesidir. Türkiye'de 64 şehirde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde hizmet vermektedir.
Добавьте блок Trustmus на свой сайт
Скопируйте код ниже и вставьте его на свой сайт
Preview:
Yemek Sepeti reviews
Это ваша компания?
Получите доступ к бесплатным инструментам Trustmus для предприятий и начните сближаться со своими клиентами уже сегодня! Узнать больше.

НЕДАВНИЕ КОМПАНИИ

Nihaojewelry Nihaojewelry
Tophatter Tophatter
Dressywomen Dressywomen
Essayclick Essayclick

© 2019 Trustmus.com — part of Emrius Network. Все права зарезервированы. Общее ограничение ответственности: Все торговые марки третьих сторон, изображения и авторские права на этой странице используются для целей сравнительной рекламы, рецензии или обзора. Это - общественный форум, представляющий мнения пользователей об избранных продуктах и предприятиях, поэтому высказанные точки зрения не отражают мнение Trustmus.com.